Náš kód: P146615

Sprej SILKOLENE ALL-IN-ONE 601398353 0,5 l

392 Kč Včetně DPH
324 Kč Bez DPH
Na centrálním skladu ČR , u vás do 29. 05.
+ -
(ks)

Porovnat

Zařazeno v kategoriích:     Vybíráme pro Vás     Servisní produkty SILKOLENE

Sprej SILKOLENE ALL-IN-ONE 601398353 0,5 l
392 Kč
+ -

Popis a parametry

SILKOLENE ALL-IN-ONE

Popis

SILKOLENE ALL-IN-ONE je špičkový víceúčelový sprej odpuzující vlhkost s mnoha způsoby použití, včetně čištění, ochrany a mazání. SILKOLENE ALL-IN-ONE lze použít v domácnosti, garáži a dílně i v jejich okolí. Díky vynikajícím odvodňovacím vlastnostem odpuzuje vlhkost, proniká do zkorodovaných závitů, maže a nabízí i ochranu proti korozi.

UPOZORNĚNÍ: Může mít vliv na některé gumové a plastové komponenty.

 

Oleje a maziva nejvyšší kvality pro motocykly. 

FUCHS Silkolene jako 100% motocyklová značka 

FUCHS Silkolene je globální značka prodávaná ve více než 50 zemích s více než 30 lety odborných znalostí v oblasti výzkumu a vývoje. Se svým obsáhlým a neustále se rozvíjejícím sortimentem je volbou mnoha vítězných závodních týmů. 

Výrobky Silkolene jsou používané, schválené a žádané předními profesionálními týmy v MotoGP, World Superbikes WSBK, British Superbikes BSB a v mnoha dalších šampionátech včetně motokrosu a motokár. 

 

Produkty Silkolene nabízejí uživateli měřitelná vylepšení výkonnosti díky vývoji za použití nejnovějších technologií v oboru maziv. Použitím produktů FUCHS Silkolene získáte jedinečný “Olejový tuning ”. 

100% zaměření pouze na maziva pro motocykly, Silkolene není vyvíjen ani prodáván do jiného průmyslového odvětví 

Kompletní sortiment Silkolene splňuje nebo překračuje požadavky norem API & JASO MA MA2 tak, jak jsou vyžadovány v příručkách výrobců motocyklů. 

Pouze Silkolene nabízí XP technologii, která dodává až 3% zvýšení výkonu motoru, až o 18% snižuje spotřebu oleje a až o 11% snižuje spotřebu paliva, a zároveň zajišťuje nejvyšší možnou ochranu proti opotřebení mechanických částí. 


PDF Safety Data Sheet
PDF Technical sheet

Náš kód: P146615
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání